چشم انداز

شرکت ساختمانی و مهندسی بتن پایدار با افزایش ظرفیت ها ، به کارگیری راهبرد های رشد پایدار به کمک رهبری و مدیریت کارآمد یکی از پیشگامان مشاوره و اجرای پروژه های بزرگ ساختمان و راه سازی با استاندارد های جهانی درکشور ایران و منطقه است.

ماموریت

پیشرو بودن در صنعت راه سازی و ساختمانی با اتکا به مدیریتی کارآمد،دانش فنی متخصصین و بهره گیری از فناوری روز در صنعت راه و ساختمان،رعایت اصول مالی و اقتصادی،کیفیت مطلوب و زمان بندی مناسب در اجرای پروژه ها محقق خواهد شد.در این مسیر ما با اتکا به نیرو های انسانی که ارزشمند ترین دارایی  شرکت هستند، نیروی انسانی مان را پیوسته آموزش و رشد می دهیم تا اجتماعی  که در آن کار میکنیم را شکوفاتر کنیم.

اخلاق کاری

ما بر روی یکپارچگی ، صداقت و انصاف مصالحه نمیکنیم.هر جا که میرویم و هر کاری که انجام میدهیم یکپارچگی ، حرفه ای بودن و اخلاق حرفه ای مان را نشان می دهیم . با مردم به بزرگی و احترام رفتار میکنیم . فعالانه گوش میکنیم . بی درنگ و صریح اقدام می کنیم .

کیفیت

ما در تلاشیم تا کار دست را در سریعترین زمان ممکن انجام دهیم و برای عالی بودن بی وقفه تلاش میکنیم شهرت ما در جامعه و در میان مشتریان به ارزش هائی که ارائه می دهیم وابسته است.

پایداری

ما سعی در بهبود کیفیت زندگی مان در جامعه داریم ، به فرهنگ بومی منطقه احترام میگذاریم ، خواسته های بومی منطقه را دخیل میکنیم و خود را حافظ محیط زیست میدانیم.

امنیت و ایمنی

ما پیوسته و خستگی ناپذیر در تلاشیم تا انسان ها را از خطر دور کنیم و محیط کاری سلامتی را فراهم کنیم.

خلاقیت

یکی از مهمترین عوامل موفقیت ما داشتن خلاقیت است. که این خلاقیت را با قدرت گرفتن از ابتکار و انعطاف پذیری که هدف آن تولید یک سازه ارزشمند ، کاربردی و نوآورانه است را بدست آورده ایم.

کار گروهی

مهمترین دارائی ما کارمندان مان هستند ما در همه تراز های سازمان کار گروهی را ارج می دهیم ، به کارکنان مان  و روابط کاریمان احترام میگذاریم و یکدیگر را در انجام مسئولیت ها و رشد روز افزون یاری میکنیم.

آدرس ارتباطی ما

آدرس دفتر :  شیراز ، بلوار آزادی ، کوچه 21 ، ساختمان پگاه ، واحد 7

موبایل : 09173117499 و 09171155713

ایمیل : info@betonpaydar.com